Způsoby dopravy a platby

Prostřednictvím České pošty:

Balík Do ruky
Přijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu.

Proč je Balík Do ruky tak výhodný?

 Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

  • Nezastihne-li Vás doručovatel při doručování zásilky na uvedené adrese, upozorní Vás Výzvou na uložení zásilky na poště.
  • Výzva, kterou naleznete v poštovní schránce, obsahuje i kontaktní informace (telefon) na poštu, kde máte zásilku uloženu.
  • Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo můžete požádat o opakované doručení zásilky běžnou doručovací pochůzkou na určitý den.
  • Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odeslána zpět odesílateli.

 

Balík Na poštu

Bude doručen přímo na jednu z 2 600 pošt, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si ho, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat.

Proč je Balík Na poštu tak výhodný?
Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Sami si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

Podmínky pro doručování v rámci EU se řídí platnými přepravními podmínkami České pošty.V rámci Slovenské republiky je možné zasílání i na dobírku.

 

Prostřednictvím dopravní společnosti PPL:

Přepravní společnost PPL doručí Vaši zásilku následující den od podání na Vámi zadanou adresu po celé ČR. O odeslání zboží budete informováni emailem a sms zprávou. V případě, že zvolíte doručení prostřednictvím PPL, je nutné vyplnit pro doručení takovou adresu, na které budete k zastižení během dne mezi 8:00 – 18:00. V případě, že tímto místem bude místo Vašeho zaměstnání, je nutné uvést kromě Vašeho jména také název a adresu firmy. Za zásilky dodané PPL je možno zaplatit dobírku kromě hotovosti i platební kartou přímo u řidiče. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem.

 

Osobní odběr:

Zboží si můžete vyzvednout také osobně, a to po předchozí telefonické domluvě na naší kontaktní adrese: nám. ČSA 35, Moravské Budějovice, 2., patro.  Přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem. Osobní odběr je zdarma.

 

Nadrozměrné a cenné zásilky:

V případě dopravy nadrozměrných a cenných zásilek Vás budeme kontaktovat o způsobu doručení telefonicky.

 

Doprava mimo území ČR:

V případě vašeho zájmu o zakoupení produktů z našich webových stránek a jejich doručení mimo území ČR nás neváhejte kontaktovat. Připravíme pro vás možné varianty způsobů zaslání, včetně cenových podmínek.