O nás

Pokud nevěříte na kouzla a zázraky, nečekejte, že je někdy opravdu zažijete...

Neznámý autor

 

Celý svět je plný zázraků, na které jsme si však tak zvykli, že je nazýváme všedními věcmi....

Hans Christian Andersen 

 

Toužíte se bavit?

Máte chuť si hrát?

Chcete se nechat rozptylovat?

Cítíte potřebu relaxovat? 

 

Nevíte jaký dárek, hračku, bytový doplněk, sběratelský kousek byste pořídili sobě, své rodině, svým kamarádům a známým nebo třeba svému šéfovi k narozeninám, promoci, či jako svatební dar novomanželskému páru?

A co třeba reklamní předmět pro vašeho váženého firemního partnera? Nebo zaprášená, hluboko v paměti uložená vzpomínka vašeho dědečka, vaší babičky? 

 

Hledáte pro ně něco netradičního, neotřelého, netypického, neokoukaného, hravého, luxusního, dekorativního a ještě mnohem víc?  

 

Už vám to dochází? Bylo, nebylo, jednou, při dobrodružné výpravě na starou a zaprášenou půdu, kde se vzal, tu se vzal.... POKLAD?

Pokud jste si teď odpověděli ANO alespoň na jednu z uvedených otázek, pak jste na KALEIDEU správně.

Jsme jako vy. Za tvorbou těchto webových stránek stála snaha a touha pořídit si něco jedinečného, magického, ba přímo kouzelného, takový malý zázrak, jakým kaleidoskop, nebo-li krasohled bezesporu je.

K čemu? Jen tak, pro radost. Pro potěchu oka i ducha. Pro vzkříšení již dávno zapadlé vzpomínky, že kdysi dávno, v dobách dětských dobrodružství, tak vzdálených od dnešních mobilních aplikací, internetových hrátek, dětských papírových hraček s lesknoucí se fólií namísto skutečného zrcadla, existovaly nefalšované, podmanivé, překrásné kaleidoskopy, krasohledy... Chtěli jsme si jednoduše hrát. 

Netušili jsme, že něco takového ještě existuje a navíc v tak různorodých a nápaditých variantách.... 

Seznamte se tedy s uměním. Se sběratelským kouskem, který lze předávat z generace na generaci. Udělejte radost sobě, svým blízkým nebo se jednoduše kochejte, vzpomínejte, inspirujte.

Oceňte kvalitní ruční práci, preciznost, nápaditost a potěšte své okolí netradičním dárkem v podobě originální dekorace. Získáte tak autorskou, sběratelskou cennost s jízdenkou pro návrat do dětství.....

Vstupte s námi do světa plného fantazie, kouzel, magie a zázraků...